بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار امام جمعه شهرستان قدس با جانبازان آسایشگاه میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، پیش از ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با جمعی از مسئولان شهرستانی با حضور در آسایشگاه میلاد شهریار، جانبازان اعصاب و روان این مرکز درمانی را ملاقات کردند.

وی بیان کرد: مردم و نظام ما همواره قدردان کسانی هستند که برای آسایش و آرامش کشور از جان خود گذشتند و سختی‌های ایثارگری و جانبازی را به جان خریدند.

ایشان در دیدار با رئیس آسایشگاه اعصاب و روان بیمارستان میلاد شهریار گفت: کار شما در خدمت به جانبازان و مجاهدت همراه با ایثار است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت