بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار امام جمعه محترم شهرستان قدس با مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،در این دیدار امام جمعه محترم شهرقدس گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در این بخش را ارائه نمود.

در ادامه مدیر نمایندگی ائمه جمعه استان تهران ضمن تشکر از زحمات و تلاش های ایشان و ستاد نماز جمعه شهرقدس اظهار داشت؛ کارهای فرهنگی و مذهبی در پایگاه های نماز جمعه باید با قدرت و قوت باشد، با برنامه های قبلی و طبق طرح اعتلای فرهنگی پیش رود که به حمدالله برنامه های فرهنگی نمازجمعه این شهرستان دقیق و به موقع انجام می شود.

🔷 محل جلسه: دفتر نمایندگی ائمه جمعه استان تهران

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت