بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار با خانواده برترین نماد های انقلاب بمناسبت هفته بسیج (۲)

امام جمعه شهرستان قدس: نوکری خانواده شهدا برای ما افتخار است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز بمناسبت هفته بسیج، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه، آقای گلیکانی فرماندار، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه، دادستان، شهردار و رئیس اداره بنیاد شهید با حضور در منزل شهید عباس قلی کاظم زاده، این هفته را به همسر و فرزندان ایشان تبریک گفتند.

در این دیدار آقای گلیکانی فرماندار اظهار داشت:برای من افتخار است که اولین روز کارم را با دیدار با خانواده شهدا آغاز کنم و خود را محتاج دعای خیر شما خانواده های محترم شهدا می دانم.

در ادامه امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک هفته بسیج تصریح کرد: نوکری شما، برای ما افتخار است؛ ما مسئولین در ابتدا باید خادم مردم و فرمانبر خانواده معزز شهدا باشیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت