بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار با خانواده برترین نماد های انقلاب بمناسبت هفته بسیج

امام جمعه شهرستان قدس: شهدا، سرمایه های ماندگار و جاودان‌اند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز بمناسبت هفته بسیج، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه، آقای گلیکانی فرماندار، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه، دادستان، شهردار و رئیس بنیاد شهید با حضور در منزل شهید خزلی، این هفته را به همسر و فرزندان ایشان تبریک گفتند.

امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تقدیر از روحیه ایثارگری و صبر و استقامت خانواده شهدا، اظهار داشت: شهدا سرمایه های ماندگار و جاودان هستند؛ ما مسئولین برای خدمت صادقانه و حداکثری نیازمند تأسی از سیره این نماد های انقلاب و انقلابی‌گری هستیم.

وی ادامه داد: دعای خانواده شهدا، مایه سعادت مندی ماست و حضور این گنجینه ها مایه امنیت و سلامت جامعه است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت