بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار با خانواده جانبازان سرافراز شهر به مناسبت روز جانباز

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز مطابق با دستور مقام معظم رهبری نسبت به دیدار با خانواده های جانبازان در سالروز سالگرد میلاد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، امام جمعه شهرستان قدس، فرماندار، معاون فرماندار و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده های جانبازان ایمانی، مقدمی، گودرزی و عسگری نظام دیدار و گفت‌وگو کردند.
یادآور می شود حجت الاسلام والمسلمین جوکار ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس تجلیل کرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت