بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار با خانواده معظم ستارگان هدایت و شهدای زنده

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز به مناسبت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، سرگرد حفیظی فرمانده سپاه و حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان، معاون سیاسی انتظامی فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی، شهردار و رؤسای شورای اسلامی شهر و شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین، با خانواده معظم شهید طلبه حسن زاده، نعمتی و خانواده جانباز سرافراز مرتضوی نسب، دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن توصیه اکید به مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران، اظهار کرد: خدمت به خانواده شهدا و جانبازان، وظیفه مجموعه شماست؛ اگر در میزان جانبازی این عزیزان تغییری ایجاد شود و شما اقدامی نکرده باشید، مسئولید و باید پاسخگو باشید.

وی خطاب به خانواده معظم طلبه شهید “حسن زاده” گفت: در این ایام که متعلق به اولین شهید محراب است، وظیفه دانستیم که خدمت شما برسیم و از شهیدتان که هم لباس پیغمبر اکرم و امیرالمومنین علیه‌السلام بودند، یادی کنیم. ما نیز افتخار داریم که هم لباس این شهدای مجاهد و گرانقدر هستیم.

 

به

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت