بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار با روحانی و مداحان پیشکسوت به مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،به مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، بهمراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد، با حجت الاسلام والمسلمین جعفرپور امام جماعت مسجد امام رضا علیه السلام، حاج حسین خرازی و آقای کوکبی از مادحین و پیر غلامان اهل بیت علیهم السلام دیدار و از خدمات و تلاش های ایشان در جهت نشر معارف اهل بیت و جهاد تبیین تقدیر و تشکر نمودند.

همچنین امام جمعه شهرستان قدس با حضور در منزل حجت‌الاسلام مرادی رییس اداره تبلیغات اسلامی از خدمات ایشان و خانواده محترم تشکر نمود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت