بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار با مدد جویان معلولین

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، ه مناسبت روز معلولین امام جمعه شهرستان قدس بهمراه فرماندار، معاون مدیرکل بهزیستی استان تهران، رییس اداره بهزیستی با خانواده دارای پنج فرزند معلول دیدار و با مشکلات آنها از نزدیک آشنا و اقداماتی در راستای رفاه حال خانواده و معیشت آنها صورت گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار خطاب به معاون مدیرکل بهزیستی استان تهران اظهار داشت: نگاه اداره بهزیستی به معلولین نگاه توانمند سازی باشد به جای نگاه تحقیر آمیز .

وی بر پیگیری مطالبات و نیازمندی های معلولین تاکید کرد و افزود: باید با توانمند سازی افراد معلول با توجه به ظرفیت های آنان و خانواده های ایشان، نسبت به عدم وابستگی آنان اقدام لازم صورت گیرد و در این زمینه از ظرفیت خیرین محترم هم باید استفاده گردد.

جناب آقای گلیکانی فرماندار شهرستان قدس در ادامه این دیدار بیان کرد: با هم افزایی خیرین و بهزیستی و تعامل بیشتر اداره بهزیستی خدمات مطلوب تری می توان به مددجویان ارائه داد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت