بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار جمعی از بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جمعی از بانوان فعال فرهنگی صبح امروز با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی بانوان در سطح شهرستان و ویژه برنامه ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت‌ها و اقدامات ارزشمند بانوان حاضر در این نشست، اظهار داشت: درخواست من از شما بانوان فعال فرهنگی این است که در برنامه‌های خود مناطق کم برخوردار را بیشتر مورد توجه قرار دهید.

وی با اشاره به هم افزایی بانوان در فعالیت های فرهنگی افزود: کار تشکیلاتی در رسیدن به مقصد بسیار حائز اهمیت است؛ از این‌ رو تلاش کنید با تعریف کار تشکیلاتی و ساختار درست و منسجم نسبت به رفع مشکلات و اثرگذاری بیشتر اهتمام داشته باشید.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس به سخنرانی اخیر حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در ۱۹ دی ماه ۱۴۰۰ با مردم قم که غیرت دینی عامل نجات کشور در بزنگاه‌های مختلف ملت ایران بوده است تاکید کرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت