بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار جمعی از جوانان فعال ورزشکار

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز مسول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس همراه با جمعی از جوانان ورزشکار در دفتر امام جمعه با ایشان دیدار کردند .

در این دیدار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان (عج)اظهار داشت:شما ورزشکاران در زندگی روزمره و ورزش سعی کنید به طور مستمر  به یاد آقا امام زمان (عج )باشید

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت