بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار جمعی از فعالان فضای مجازی با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در نشستی با کنشگران فضای مجازی اظهار داشت: در مطالعه و بیان تحلیلی تاریخ ایران معاصر باید مواردی در بازگو کردن مورد توجه قرار گیرد که شامل پنج نهضت مهم و تاریخ ساز تحریم تنباکو، نهضت مشروطه، نهضت ملی صنعت نفت، نهضت ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ تا پیروزی انقلاب و حماسه دفاع مقدس است.

ایشان در ادامه افزود: امروز دشمن تمام اهداف خود را در جنگ رسانه‌ای بر تغییر باورها و بینش مردم گذاشته که با تغییر افکار مردم، رفتار و باورها را تغییر دهد.

ایشان همچنین تاکید کرد:جمهوری اسلامی ایران بعنوان ام‌القرای جهان اسلام مورد طمع دشمن است که دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

ایشان در ادامه بیان داشت: قوای سه‌گانه و دولت انقلابی تصمیمات درست و کارشناسانه ای در مورد اصلاح ساختار اقتصادی کشور گرفتند که این کار درست دولت موجب شده دشمن نسبت به آن هجمه داشته و واکنش‌های متخلف نشان دهد.

در روزهای اخیر دولت به نمایندگی از نظام و با جهاد آبرو و حیثیت در اولین سال کاری خود، تصمیماتی بااستفاده از نظر نخبگان اقتصادی کشور گرفته و این جهاد بی‌سابقه است.

روش انجام این طرح طی مراحلی همراه با گفتگوی رییس‌جمهور محترم ، معاون اول ، وزرا و مسیولان محترم کشور و با تخصیص یارانه به مردم آغاز شده که با همراهی مردم به مردمی سازی یارانه و رسیده یارانه به دست مردم منجر خواهد شد.

ایشان خطاب به فعالان فضای مجازی اظهار داشت:لازم است در راستای جهاد تبیین، فعالیتهای مدیران و کارگزاران نظام اسلامی به مردم منعکس شود .

ایشان ضمن حمایت مجدد از مطالبه گری افزود:اما مطالبه‌گران جنبه‌های مطالبه گری و زمان‌ مناسب آن را بشناسند و در این روزها باید جنبه‌های مثبت را شناسایی کرده و امیدآفرینی در جامعه ایجاد کرده تا مانع سوء استفاده‌های دشمن شویم.

ایشان در پایان با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ اجرای سرود سلام فرمانده با عنوان اجتماع یاران انقلاب از همه خواست اطلاع رسانی لازم را انجام دهند و خود نیز از عموم مردم انقلابی شهرستان دعوت کرد در این اجتماع بزرگ یاران انقلاب در روز یکشنبه حضور پیدا کنند.

در ادامه هر یک از اعضای جلسه به گفت‌وگو و بیان نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و نکات مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه کارگروه رسمی رسانه و فضای مجازی شهرستان تشکیل شد ومصوب شد کارگروه تولید محتوا نسبت به تامین محتوای مناسب برای انتشار هماهنگ فعالان فضای مجازی تامین و در اختیار قرار دهند ، همچنین مقرر شد ادارات مختلف ، اطلاعیه ها، اخبار و پیامهای امید آفرین خود را به مدیر این کانال جهت انتشار در فضای مجازی شهرستان ارسال تا بصورت منسجم و متحد الشکل منتشر گردد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت