بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار دست اندر کاران حوزه حمل و نقل شهری و بین شهری شهرستان قدس با امام جمعه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز دست اندرکاران حوزه حمل و نقل شهری و بین شهری شهرستان قدس به مناسبت روز حمل و نقل و رانندگان با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک روز حمل ونقل به رانندگان اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس وقتی کشتی های باری در بنادر برای تخلیه بار دچار مشکل شدند با یک فرمان امام(ره) کامیون دراران لبیک گفتند و عازم جنوب کشور شدند و این نقش آفرینی آنان در آن روزهای سخت را در جهت ارج نهادینه نمودن، روز حمل و نقل و رانندگان نامیده اند.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار بیان کرد: دشمن نگاه حلیه و مکرش را از حوزه حمل و نقل برنخواهد داشت چون میداند اگر حمل و نقل را مختل کند یکی از نیاز های اساسی و زیرساختی را هدف گرفت است.

ایشان خاطرنشان کرد: قرآن کریم هم توجه بسیاری به حوزه حمل و نقل دارد همین خدمت ارزشمند است اما گاهی جنس خدمت ها نوعی است که خداوند متعال در قرآن نامبرده است.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: کارگزاران و مدیران به گونه ای تلاش کنند که تاکسی داران و اتوبوسرانان نه احساس خستگی از مشکلات کنند و نه احساس کنند که‌ خودی ها توجه ندارند و به توطئه های دشمن به دام بیافتند.

ایشان با اشاره به خدمات حوزه حمل و نقل شهری و بین شهری بیان داشت: تا می توانیم به این قشر زحمتکش شاکر باشیم و حمایت کنیم.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: گاهی مسئولین رده بالای دولت خیلی به فکر اقشار کم درآمد و زحمتکش مخصوصا حوزه حمل و نقل و رانندگان نیستند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت