بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار رئیس اداره تامین اجتماعی با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین در دفتر امام جمعه دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوکار در راستای تسریع در روند خدمات دهی بهتر به شهروندان اظهار داشت: خدمات تامین اجتماعی باید باعث تسکین مشکلات مردم . آرامش بر جامعه را تامین کند.

وی افزود: افزایش دفتر کارگزاری بیمه در شهرستان و توسعه بیمارستان تامین اجتماعی و همچنین تکمیل و راه اندازی بیمارستان درحال ساخت بخشی از مشکلات درمانی شهر را کاهش می دهد و به خط استاندارد نزدیک می شود.

وی با اشاره به موضوع شفاف سازی در خدمات تامین اجتماعی و اطلاع رسانی به شهروندان بیان کرد: شفاف سازی در خدمات و همچنین در با ارائه طرح و ایده های نوین در مدارس به دانش آموز بعنوان سفیران سلامت می توان الگوی برای اطلاع رسانی در کشور باشید.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت