بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز، حجت‌الاسلام و‌المسلمین مرادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کرد.

ساماندهی برنامه های اوقات فراغت ، برنامه ریزی دهه ولایت و ماه محرم ، جهاد تبیین در محلات ، فضای مجازی و ساماندهی شبکه مبلغین در سال تحصیلی آینده از مهمترین مسائل مطرح شده در این دیدار بود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت