بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار رئیس جدید اداره محیط زیست شهرستان قدس با امام جمعه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز رئیس جدید اداره محیط زیست با امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس مواردی را مطرح مطرح کرد:

۱. اهمیت محیط زیست

۲. هوای پاک حق مردم

۳.ایجاد موازنه بین هوای پاک و تولید و صنعت که تولید و صنعت هم آسیب نبیند

۴. انتقاد از جابجایی چراغ خاموش مدیران

۵. انتقاد از بی توجهی مسولان به آلودگی هوا

۶. انتقاد از عدم بکارگیری و راه اندازی دستگاه سنجش آلودگی هوا در شهرستان و اینکه چگونه می شود شهر تهران، شهرستان شهریار و رباط کریم را تعطیل اعلام می‌کنند اما شهرستان قدس پایش و سنجش نمی شود و این بی توجهی مسئولین به مسئولیت خودشان است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت