بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار رئیس جدید بهزیستی با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز جناب آقای صالحی رییس جدید اداره بهزیستی با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار اظهار داشت: با تقویت امید، آگاهی بخشی و آرامش در خانواده بهزیستی زمینه موفقیت این قشر را در زندگی فردی و اجتماعی فراهم سازید.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه چند برنامه را از مهم ترین ها برای ساماندهی بهزیستی شهرستان دانست:

– تهیه بانک اطلاعاتی
– شناسایی ظرفیت مدجویان
– الگو سازی خانواده و افراد موفق
-خودکفا سازی

وی بر ضرورت توانمندسازی معلولان تأکید کرد و گفت: توانمند سازی این قشر نیازمند افـزایش مـشارکت، خـود آگـاهی، قابلیت اعتماد و گسترش کارآفرینی توسط خودشان است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت