بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان قدس با امام جمعه و گفتگو در خصوص اجرای هماهنگ رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان و گفتگو در خصوص اجرای هماهنگ رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه  صورت گرفت.

در این دیدار در خصوص چگونگی کمک رسانی به اقشار محروم و نیازمند و کسانی که بر اثر بیماری کرونا آسیب مالی دیده اند بحث و تبادل نظر شد.

لازم به ذکر است با فرمان مقام معظم رهبری و با مدیریت امام جمعه شهرستان و همراهی و حمایت مسولین و ادارت، خیرین و گروههای جهادی سپاه و بسیج رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از دیروز آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

این رزمایش در شهرستان قدس با حضور فعال مسولان و مدیران شهرستان قدس و خیرین و گروههای جهادی تحت نظارت امام جمعه و سپاه شهرستان در قرارگاه محرومیت زدایی منتظران ظهور شهرستان قدس با رمز لبیک یا امام انجام می شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت