بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار رییس دادگستری و دادستان جدید با امام جمعه شهرستان قدس / با مردم مهربان و با سر رشته های فساد، قاطع

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،

جناب آقای بازیار رییس دادگستری و جناب آقای جلال زاده دادستان جدید با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار رییس محترم دادگستری و دادستان محترم گزارشی از فعالیت های مجموعه ارائه و امام جمعه شهرستان ضمن تبریک  انتصاب دادستان جدید از از زحمات عزیزان در مجموعه دادگستری شهرستان و دادستان قبل تشکر و نکاتی را بیان نمودند.
ایشان در این دیدار ضمن توفیق الهی دانستن فرصت خدمت، مردم شهرستان را مردمی متدین و انقلابی و شایسته بهترین خدمات دانسته و اظهار امیدواری کردند که دادستان جدید در عین مردم داری و مهربانی با مردم، در مقابله قاطع با اراذل و اوباش و سر رشته های فساد موفق باشند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت