بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار صمیمی معلولین با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، پیش از ظهر امروز معلولینی که هر کدام در رشته های مختلف حائز رتبه و مقام بودند با حجت الاسلام والمسلمین جوکار دیدار و گفت وگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی معلولین، بیان کرد: معلولیت محدودیت نیست؛ باید به پدیده معلولیت جوری نگاه کنیم که مانع پیشرفت نباشد.

وی افزود: تمام اعتماد و ایمان انسان و درخواست یاری از خداوند متعال باشد و خود شناسی کنید و بر روی استعدادهای خود تمرکز کنید و با اعتماد به نفس ادامه دهید تا به رشد و تعالی برسید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت