بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان با امام جمعه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،صبح امروز سرکار خانم واثقی فرماندار شهرستان قدس به همراه معاون، بخشدار و مدیران ستادی فرمانداری با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از زحمات همه دستگاه ها در سال گذشته، مطالبی را نسبت به سال جدید توصیه نمودند و اظهار داشتند: با توکل و اعتماد به خدا، اطاعت پذیری از ولی خدا و نائب امام زمان علیه السلام و وحدت و همدلی میشود از مشکلات عبور کرد و خدمات بهتری به مردم ارائه کرد.
ایشان همچنین در زمینه شعار سال افزود: باید نقاط قوت و ضعف شهرستان در زمینه تولید احصاء و فاصله بین رونق تولید تا جهش تولید مشخص شود و در جهت تحقق جهش تولید کار اساسی قابل ارائه صورت پذیرد.
امام جمعه شهرستان در پایان ضمن تشکر از زحمات ستاد مقابله با کرونا در شهرستان، از فرماندار محترم تقاضا کرد نسبت به توزیع عادلانه لوازم بهداشتی و ضد عفونی کننده بین همه داروخانه‌ها و ایجاد ایستگاه توزیع در نقاطی از شهر اقدامات لازم صورت پذیرد و جهت جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مورد نیاز مردم برنامه‌ریزی دقیق تری انجام شود.
در این دیدار، سرکار خانم واثقی فرماندار شهرستان قدس نیز ضمن تشکر از زحمات و هدایت گری ها و رهنمودهای امام جمعه محترم شهرستان در سال گذشته، اظهار امیدواری کرد در سال جدید با هماهنگی بیشتر روند پیشرفت کارها بهتر و خدمت به مردم سرعت بیشتری پیدا کند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت