بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان تهران با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،آقای دکتر بهرامی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بهمراه آقای محرمی مدیر این اداره در شهرستان، با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و آقای گلیکانی فرماندار شهرستان دیدار و در خصوص مسائل مختلف آموزش و پرورش گفتگو و تبادل نظر کردند.

برنامه ریزی جهت آغاز به کار مدرسه استعداد های درخشان و ایجاد رشته علوم و معارف اسلامی ، اوقات فراغت دانش‌آموزان و رفع کمبود فضای آموزشی از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت