بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز جناب آقای مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران همراه رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تکریم خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، پیگیری مشکلات اشتغال و مسکن خانواده ایثارگران گفتگو و تصمیماتی اتخاذ گردید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت