بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار مدیر هلال احمر با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز جناب آقای طاعتی مدیر هلال احمر با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و در خصوص آماده سازی اداره جهت راه اندازی و افتتاح آن در شهرستان گزارشی ارائه داد.

امام جمعه شهرستان قدس از تلاش های فرماندار محترم شهرستان در خصوص تاسیس و راه اندازی هلال احمر در شهرستان تشکر نموده و برای مدیر منصوب در این اداره آرزوی توفیق نمود.

گفتنی است روز چهارشنبه اداره هلال احمر شهرستان قدس با حضور مدیر هلال احمر کشور و معاون استاندار تهران و مسئولین شهرستان افتتاح خواهد شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت