بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان تهران با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،پیش از ظهر امروز دیدار مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان تهران با امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از زحمات و تلاش های مسئول انجمن اسلامی دانش آموزان شهرستان، خواستار ارتباط بیشتر انجمن با دانش آموزان در ایام کرونایی و خانه نشینی دانش آموزان و تغذیه فکری و فرهنگی و ارسال کتاب و محتوای دینی و فرهنگی برای آنان شد.

ایشان همچنین به نقش مهم انجمن اسلامی و دانش آموزان عزیز در قرارگاه فرهنگی و ستاد نماز جمعه و مسئولیت پذیری آنان اشاره و اظهار داشت: بحمدالله تعداد زیادی از دانش آموزان در جایگاه سخنران قبل از خطبه، مجری نماز جمعه و فعالین ستاد نماز جمعه و فعالیتهای فرهنگی اجتماعی ایفای نقش میکنند و همچنان فضا را برای آنان بازتر خواهیم کرد تا شاهد درخشش بیشتر عزیزان باشیم و با شناسایی استعدادهای آنان به نخبه پروری بپردازیم.

در این دیدار مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این انجمن در سطح استان و شهرستان ارائه و نمونه ای از محصولات تولید شده فرهنگی توسط دانش آموزان را معرفی کرد که با درخواست امام جمعه شهرستان مقرر شد برای استفاده دانش آموزان در این ایام تهیه و توزیع گردد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت