بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار معاون جدید فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با امام جمعه شهرستان قدس

امام جمعه شهرستان قدس: دانشگاه باید در متن جامعه، نقش آفرینی کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، امام جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از زحمات معاون سابق و آرزوی توفیق برای معاون جدید، اظهار داشت: دانشگاه باید علاوه بر فعالیت های فرهنگی در درون دانشگاه، در جامعه نیز نقش آفرینی کند و در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه موثر باشد.

ایشان افزود: همچنین انتظار میرود نخبگان دانشگاهی در حل مسائل و مشکلات جامعه، راهکار مناسب ارائه کنند و ما بارها از دانشجویان و نخبگان برای ارائه راهکارهای علمی و عملی دعوت بعمل آوردیم و استقبال میکنیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت