بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار نوروزی مسئول عتبات عالیات با امام جمعه شهرستان قدس

حجت الاسلام امیری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و در راستای تبیین فعالیت ها و کمک های مردمی برای ساخت صحن حضرت زینب سلام الله علیها گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام امیری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و در راستای تبیین فعالیت ها و کمک های مردمی برای ساخت صحن حضرت زینب سلام الله علیها گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام امیری مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان قدس اظهار داشت: در سال ۱۳۹۹ مبلغ صد و چهل و چهار میلیون تومان از طریق کمک های مردمی و خیرین برای کمک به ساخت صحن حضرت زینب سلام الله علیها جمع آوری شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان قدس افزود: در سال جدید برنامه های در زمینه تبیین کمک به ساخت پروژه صحن حضرت زینب سلام الله علیها در حوزه فضای مجازی و با استفاده از تریبون نماز جمعه و مسجد در نظر گرفته شده است.

در اربعین حسینی در مصلی نماز جمعه و میادین شهرستان قدس موکب های با هدف شفافیت و اقدامات انجام شده در راستای جمع آوری کمک های مردمی برای تقویت روند ساخت صحن حضرت زینب سلام الله علیها تدارک خواهیم دید.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت