بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دیدار گروه جهادی فرهنگی روضه الشهدا با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، ظهر امروز گروه جهادی فرهنگی روضه الشهدا با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار اظهار داشت: شهدا متعلق به همه هستند و نباید در اجرای برنامه های فرهنگی مرزبندی داشته باشیم بلکه باید همه گروه ها با هم و به هم کمک کنند تا نتیجه مطلوب تر و اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

وی افزود: همچنین لازم است همه دستگاه های فرهنگی از این گروه های جهادی و خودجوش حمایت ویژه کنند.

گفتنی است در ابتدای این دیدار، مدیر این گروه گزارشی از فعالیت ها ارائه و انتظارات این گروه از مسئولین را بیان کرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت