بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور پرشور مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان قدس از میدان قدس به سمت میدان مصلی برگزار شد.

۲۲ بهمن ماه، بزرگترین عید ملی و روز رهایی از ستم مستکبران است. مردم با بصیرت و انقلابی شهرستان قدس با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ضربه کوبنده بر سیاستهای دشمن و سیلی سخت و آبداری به دشمن خواهند زد و ایستادگی خود به آرمان‌های نظام انقلاب اسلامی را به جهان نشان خواهند داد.

امروز دنیا می ببیند که بعد از ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اربعین سردار سلیمانی با ۲۲ بهمن همگام شده است و مردم با حضور دوباره خود تجدید میثاق محکم تری با خون شهدا و علی‌الخصوص حاج قاسم سلیمانی می‌بندند.

 

 

 

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت