بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

راهپیمایی محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،مردم ولایتمدار و با بصیرت شهرستان قدس در اقدامی خودجوش با حضور پرشور و گسترده خود اقدامات آشوبگران و بدخواهان نظام را با سردادن شعارهای مرگ بر “فتنه گر”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر امریکا” و “مرگ بر اسرائیل” محکوم کردند و با در دست داشتن نوشته هایی با عنوان ” تنها راه رهایی اطاعت از رهبری است”، ” راه مقابله با امریکا، خدمت به مردم است”و ” فدائیان رهبریم مطیع امر رهبریم” بار دیگر به ارزش‌های انقلاب لبیک گفتند و از مواضع مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حمایت کردند. این حضور تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی(ره) و تجدید عهد با مقام معظم رهبری و محکوم کردن اغتشاشگران در اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم است.

اغتشاشگران حتی به مصلی نماز جمعه شهرستان قدس رحم نکردند و با تخریب این مکان مقدس در اقدامی بی‌سابقه قرآن‌ها را آتش زده و به کتاب الهی هتک حرمت کردند. حتی آشوبگران قصد تعرض به برخی مساجد را داشتند اما همکاری نیروهای امنیتی و کمک مردم از اقدام وقیحانه آنها جلوگیری کرد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت