بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

راهپیمایی ۲۲ بهمن، امیدوار کننده برای تمام هواداران انقلابی است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت السلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس، در مراسم راهپیمایی عظیم و شکوهمند ۲۲ بهمن ماه، اظهار کرد: راهپیمایی امسال بسیار باشکوه‌تر از سال های گذشته بود و این حضور نا امیدوار کننده برای دشمنان و امیدوار کننده برای دوستداران انقلاب، ملت ایران و همه هواداران انقلاب اسلامی در سرتاسر دنیا است.
امام جمعه شهرستان قدس، تاکید کرد: در طول این چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دستاوردهای با شکوهی خصوصا در بعد استقلال ملت ایران به وجود آمده و موجب عدم وابستگی، استکبار ستیزی و جرأت دادن به همه ملت های مظلوم دنیا برای به پا خواستن علیه ظلم و ستم شده است.
حجت السلام والمسلمین جوکار، تصریح کرد: عملکرد ۴۰ ساله انقلاب بسیار روشن، امیدوارکننده، سرافرازانه و سربلند کننده است و البته مسئولین باید تلاش کنند تا قدری از مشکلاتی که در بین مردم وجود دارد را کاهش دهند.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت