بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

روشنگری راه مقابله با توطئه‌های دشمن است/ سند توسعه فرهنگی قدس تدوین می‌شود

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا جوکار در چهارمین نشست شورای اداری شهرستان قدس در محل سالن آمفی‌تئاتر فرمانداری قدس اظهار داشت: در گذشته به مسؤولین متذکر می‌شدم که جلسات شورای اداری بدون خروجی و فایده برای مردم است و اما با شکل امروز بسیار به توسعه شهرستان و حل مشکلات امیدوار هستیم.

وی افزود: فرصت‌هایی مانند دهه بصیرت در دی‌ماه را برای روشنگری و بصیرت افزایی و روشن شدن دوستان و دشمنان انقلاب و بعدازآن دهه فجر و چهل‌سالگی انقلاب را در پیش داریم که لازم است دستاوردهای نظام اسلامی را تدوین، مکتوب و تبیین و برای نسل جوان و مردم ارائه کنیم.

امام‌جمعه شهرستان قدس ادامه داد: امروز راه مقابله با توطئه‌های دشمن روشنگری است و ما در بیان دستاوردها کوتاهی کردیم و راه دیگر این امر تقویت روحیه خدمت و کار جهادی و انقلابی است.

جوکار بیان داشت: دشمن برای باطل خود شب و روز نمی‌شناسد و ما به فعالیت بیشتر و تلاش بیشتر برای تحقق اهداف انقلاب نیازمند هستیم.

وی خاطرنشان کرد: با کمک مسؤولین شهرستان و پژوهشگران امر در پی تدوین سند توسعه فرهنگی شهرستان قدس هستیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت