بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

رونمایی از نقشه راهبردی رشد، توسعه و تعالی فرهنگ قرآنی شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی با مدیریت امام جمعه شهرستان قدس و با حضور حجت الاسلام والمسلمین دربانی مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران و اعضای محترم برگزار شد.

در این جلسه پیگیری مصوبات گذشته مورد بررسی قرار گرفت و از نقشه راهبردی رشد ،توسعه و تعالی فرهنگ قرآنی شهرستان قدس رونمایی شد.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین دربانی از روند برگزاری جلسات، برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی شهرستان ابراز خرسندی و تشکر نمود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت