بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

رونمایی از ۷ جلد کتاب نویسنده نوجوان شهرقدسی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر روز دوشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، و با حضور وحید گلیکانی فرماندار و دیگر اعضای محترم این شورا برگزار شد، از ۷ جلد کتاب سرکار خانم “محدثه نوروزی” نویسنده نوجوان شهرقدسی رونمایی به عمل آمد.

گفتنی است که به دستور رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، موظف به خرید تعدادی از این کتاب ها شدند و در جهت معرفی نویسندگان شهرستان خصوصا نوجوانان و جوانان ، آثار آنان به جامعه معرفی میگردد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت