بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

زندگی امام حسین علیه السلام نمونه بارز خدمتگزاری و خدمت رسانی به مردم دردمند بود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح دیروز دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به سیره زندگی امام حسین علیه السلام اظهار داشت:زندگی امام حسین علیه السلام نمونه بارز خدمتگزاری و خدمت رسانی به مردم دردمند بود؛ ایشان با اعمال و رفتار خویش نه تنها گرهی از زندگی گرفتاران باز می کرد، بلکه چگونه خدمت کردن به دیگران را به علاقه مندان خویش و بشر دوستان عالم عملا آموزش می داد.

ایشان در ادامه به اولویت های شهر تاکید کرد:

?اولویت بندی مسائل شهری و نگاه ویژه به مناطق محروم
?استقرار اورژانس مرکزی در شهرستان
?افزایش دفتر کارگزاری بیمه تامین اجتماعی
?تسریع در روند افتتاح پل تولید گران
?پیگیری مشکلات آب و فاضلاب

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت