بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

زنگ انقلاب در مدرسه سما شهرستان قدس، نواخته شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، زنگ انقلاب با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار،جانشین فرمانده سپاه، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس اداره آموزش و پرورش و مسئولان شهرستانی در مدرسه دخترانه سما نواخته شد. در این مراسم نمایشگاهی از آثار دانش آموزان به نمایش درآمد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قدس، با اشاره به پیشرفت ها به دست آمده طی ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در مقایسه ۴۰ سال پیش و پس از انقلاب، دستاوردهای بسیاری به برکت انقلاب اسلامی ایران حاصل شده است. انقلاب اسلامی بر مبنای ایمان به خدا و تکیه بر تعالیم اسلامی و با رمز یا زهرا(س) به پیروزی رسید.

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت