بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

سالگرد سرباز شهید مدافع وطن با حضور امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه رئیس ستاد نماز جمعه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم سالگرد سرباز شهید مدافع وطن مرادی علمدار که در منزل شهید برگزار گردید حضور یافت.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن اظهار داشت: مادران شهدا اسوه و الگو هستند.
ایشان بیان کردند: باید بدانیم که مادران شهدا چطور مادری کردند و چطور شخصیت های را تربیت کردند. یک نمونه از موارد زنان موفق کسانی هستند که در جایگاه مادر شهید قرار دارند.
حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به سالگرد شهادت سرباز شهید مدافع امنیت گفت: باید راه شهدا را بشناسیم و ادامه دهیم، آزمون بزرگی که روز جمعه با حضور در پای صندوق های رای خواهیم داشت ادامه همان مسیری است که شهید مدافع امنیت در راه امنیت کشور و ملت به شهادت رسید.

ایشان بیان داشت: نظام اسلامی خون بیش از ۳۰۰ هزار شهید به پای آن ریخته شده و امروز دشمن برای بدبین کردن و ایجاد فاصله بین نظام و مردم به بهانه سواستفاده از اینکه چون مردم مشکلاتی دارند در انتخابات شرکت نکنید، با این ترفندها در حال توطئه افکنی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار با توجه به فرمایش امام خامنه ای مدظله العالی، تصریح کرد: انتخابات اساسی ترین مسئله کشور است و همانطوری که این شهید در راه امنیت به شهادت رسید این انتخابات باعث امنیت و آبروی نظام اسلامی است و این نظامی که خود مردم برایش خون ها دادند و ایستادگی کردند راه حل عبور از این مشکلات شرکت در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح است.

با انتخاب اصلح سرنوشت خود را خودمان تغییر دهیم و یک مجلس انقلابی تشکیل دهیم که با قانون گذاری صحیح و نظارت بر اجرای قانون و کار دولت از دولت سلامت وکار و حل مشکلات بخواهد.

اگر مجلس درستی تشکیل دهیم اجازه نخواهد داد که دولت هرکاری دلش خواست بکند.

کسانی که امروز قانون را زیر پا می گذارند فردا به مردم هم رحم نخواهند کرد.

انتخابات حق ماست و از حق خود نگذریم و رای خود را به صندوق بیاندازیم و اعتراض خود را با رای دادن صحیح و انتخاب اصلح برای تغییر بزرگ عملی کنیم .

رای ما روز جمعه دفاع از ارزش ها و امنیت ماست همانند شهید علمدارها که از امنیت کشور دفاع کردند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت