بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

سخنرانی امام جمعه شهرستان قدس در یادمان شهدای گمنام بوستان حضرت ولیعصر(عج)

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در سخنرانی  شب نوزدهم ماه مبارک رمضان مصادف با شب ضربت خوردن امام علی(ع)، در یادمان دو شهید گمنام بوستان حضرت ولیعصر (عج) اظهار کرد:

امشب در زیر سایه قرآن قرار بگیرم و پیمان ببندیم و بیدار بمانیم تا بیدار شویم.

فلسفه بیداری ما استفاده از قرآن و دوستی با آن است.

اهل بیت (علیهم السلام) مفسر قرآن کریم هستند .

پیغمبر خدا سخنی از خود نمی گوید و هر چه میگوید تفسیر قرآن کریم است و خداوند به پیامبر فرمود: ما این قرآن را که ذکر است برای تو فرستادیم تا تبیین کنی و آیات قرآن را به مردم توضیح بدهی.

امشب شب توبه، شب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شب قدر است

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت