بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

سلسله نشست‌های مشورتی و مطالبه گری جوانان با امام جمعه شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، سلسله نشست‌های مشورتی و مطالبه گری جوانان با حجت‌ الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس عصر امروز در سالن جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد.

این نشست با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس و ارائه گزارش عملکرد سازمان همراه بود.

امام جمعه شهرقدس در این نشست با تاکید بر اینکه مردم حق استفاده از امکانات و خدمات فرهنگی ورزشی را دارند، گفت: ارائه آموزش‌های مطلوب، اختصاص بودجه مناسب و بهره‌مندی از مراکز فرهنگی مورد مطالبه مردم است.

وی افزود: اینکه از پول مردم جهت ساخت مراکز فرهنگی و ورزشی استفاده می‌کنند اما برای ارائه خدمات باز هم از مردم پول گرفته می‌شود باید رسیدگی شود.

حجت‌الاسلام جوکار بیان کرد: ارائه سهمیه رایگان در بخش‌های فرهنگی و ورزشی به نوجوانان و جوانان باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: لازم است سازمان فرهنگی نسبت به تخصصی کردن فرهنگسراها و مراکز فرهنگی اقدام کند و از مجموعه‌ها و گروه‌های هنری، فرهنگی و آموزشی مردمی حمایت کرده و با اتحاد و انسجام موجب تعالی جامعه شود.

طی این نشست نظرات، اننقادات و پیشنهادات توسط جوانان مطرح و مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت