بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

سپاه پاسداران، فراجناحی و مایه اقتدار کشور است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،ظهر امروز حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با همراهی فرماندار و اعضای شورای تأمین، به مناسبت میلاد حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار، با حضور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با جناب سرگرد هادی حفیظی فرمانده سپاه شهرستان و جانشین وی دیدار و گفتگو کردند.

▫️حجت‌الاسلام‌ والمسلمین جوکار در این دیدار، ضمن تبریک، این مناسبت خجسته را به سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و خاطرنشان کرد: سپاه، مجموعه‌ای است که در تمام موارد نیاز به خوبی ورود می‌کند و خوش می‌درخشد؛ این مجموعه، فراجناحی و مایه اقتدار کشور است.

وی در پایان تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم که پاسدار ارزش‌ها، اعتماد مردم و انقلاب، با هر رنگ و نوع لباسی باشیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت