بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

شما پاسداران انقلاب اسلامی مایه افتخار و نماد قوت و اقتدار نظام اسلامی هستید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،ظهر دیروز  امام جمعه شهرستان قدس به همراه فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان قدس با سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه کشور دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس از اقدام اقتدار آفرین پرتاب موفق ماهواره نور به فضا توسط سپاه تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: شما پاسداران انقلاب اسلامی مایه افتخار و نماد قوت و اقتدار نظام اسلامی هستید.

همچنین در این دیدار در خصوص قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان گفتگو شد و از حمایت های سپاه و طرح های محرومیت زدایی سپاه در شهرستان تشکر شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت