بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

شهدای گمنام میزبان زائر اولی ها به مشهد مقدس بودند

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س)، هفدهمین کاروان زیارتی به مشهد مقدس سفر اولی ها با همکاری آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، شهرداری قدس و انجمن حمایت از بیماران خاص از جوار یادمان دو شهید گمنام، عصر امروز اعزام شدند.

این کاروان ۱۱۸ نفری خاص، در زائر شهر اسکان داشته و مهمان سفره امام رضا(ع) خواهند بود. هزینه های این سفر معنوی از سوی خیرین تأمین شده و محل اسکان و غذای حضرتی نیز برعهده آستان قدس رضوی است.

خانم میانسالی که برای اولین بار به این سفر معنوی از سوی انجمن حمایت از بیماران خاص، آماده سفر بود با بغضی که در گلوی خود از شور و شعف زیارت امام مهربانی ها داشت، نتوانست حس خود را بیان کند و نگاهش سرشار از ذوق دیدار گنبد طلایی امام رضا(ع) بود.

پیرمرد سالخورده ای که چین و چروک روزگار بر چهره اش نقش بسته بود با نگاه های گرم متفاوتش از اینکه زیارت امام رئوف روزی او شده است حال و هوایش وصف ناشدنی بود.

 

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت