بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

شهدا از امام رضا(ع) شهادت خود را خواستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،دیدار جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، علما و مسئولین شهرستان قدس با خدام امام رضا(ع) عصر امروز در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلیمن دهقانی، خادم حضرت شمس الشموس علی بن موسی الرضا(ع) با اشاره به اینکه خانواده شهدا دارای قداست هستند، اظهار داشت: شهدا از امام رضا(ع) شهادت خود را درخواست داشتند. شهدا از میان انسانها گلچین شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین دهقانی در جمع خانواده شهدا و ایثارگران تصریح کرد: در جوار حرم علی ابن موسی الرضا(ع) ادای سه قول را به شما می دهیم، اول اینکه سلام شما را به امام مهربانی ها برسانیم، دوم خواندن نماز و سوم قرائت زیارت امین الله در حرم مطهر رضوی است و در مقابل رحمت و شفاعت شهدا را از خانواده شهدا خواستند.

در ادامه خادمین حرم امام رضا علیه السلام هدیه خاصه حرم رضوی که یک قرآن و سنجاق سینه خادمین حرم رضوی بود را به حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس تقدیم کردند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت