بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

حضور پرشور مردم شهرستان قدس در راهپیمایی ۱۳ آبان/ تا آخر ایستاده‌ایم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، همزمان با یوم‌الله ۱۳ آبان، مردم ولایتمدار شهرستان قدس همزمان با سایر نقاط کشور، راهپیمایی پرشوری را در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در محکومیت اقدامات و توطئه‌های محور استکبار علیه ملت ایران برگزار کردند.

در این راهپیمایی که از میدان آزادی به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان برگزار شد، حضور پرشور خانواده‌ها و دانش‌آموزان خودنمایی می‌کرد و راهپیمایان با سردادن شعارهایی اغتشاشات و آشوب‌های اخیر را محکوم کردند.

عکاس:امیررضا حیدری

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت