بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

صنعتگران؛ سربازان اقتصادی کشور هستند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز نمایندگان شهرک های صنعتی شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان دیدار و گزارشاتی از روند عملکرد شرکت ها ارائه کردند.

امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به نقش صنعت در کشور افزود: امروز همانند دفاع مقدس این صنعت گران هستند که در خاکریزها و سنگرها در مقابل آماج حملات و توطئه های اقتصادی دشمن علیه کشور بصورت جهادی در حال فعالیت هستند.

وی اظهار داشت: مسئولان حمایت از صنعتگران در این برهه سخت را در اولویت امورشان باید قرار دهند و برای خروج از وضعیت موجود بصورت جهادی عمل کنند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت