بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

طرح محله اسلامی در جهت گام دوم انقلاب است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس در سال ۹۷ در سالن جلسات فرمانداری با حضور رؤسای ادارات برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به طرح محله اسلامی، اظهار داشت: باید از فرصت های مغتنمی که در جهت پیشبرد اهداف نظام اسلام و انقلاب است، استفاده کرد چرا که از دست دادن این فرصت ها غیر قابل جبران است.

امام جمعه تصریح کرد: طرح محله اسلامی با محوریت مساجد، در جهت گام دوم انقلاب بوده و برای اجرایی شدن آن همت همه دستگاه ها لازم است.

 

    

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت