بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

عزاداری حسینی در سومین شب از محرم الحرام

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،مراسم عزاداری سومین شب از دهه اول محرم الحرام سال ۱۴۴۴ هجری قمری با سخنرانی حجت الاسلام مقدم امام جماعت مسجد جامع در این مسجد با حضور عاشقان و دلسوختگان اباعبدالله الحسین علیه‌السلام برگزار شد.

وی در سخنرانی این مجلس معنوی، ضمن بیان داستانی پند آموز اظهار داشت: برای رسیدن به درجات عالیه باید سختی کشید؛ یکی از مهمترین عبرت های عاشورا این است.

 

 

 

 

 

 

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت