بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: پنج شنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

عزاداری مردم شهرستان‌ قدس در روز تاسوعای حسینی + تصویر

امام جمعه شهرستان قدس: الگوی برجسته بصیرت و ولایت‌مداری، حضرت عباس علیه‌السلام

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، در روز تاسوعای حسینی همزمان با سراسر کشور، مردم شهرستان قدس به عزاداری در سوگ شهدای کربلا پرداختند.

حجت‌الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرقدس در اجتماع عزاداران حسینی که عصر تاسوعا برگزار شد، اظهار کرد: در شب عاشورا برای سلامتی امام زمان(ع) صدقه دهید و با عزاداری عارفانه و با بصیرت حضرت را یاری کنیم.

وی گفت: حضرت عباس(ع) الگوی بصیرت و ولایت‌مداری است و در این برنامه‌های عزاداری اخلاص و معرفت خود را تقویت کنیم.

 

 

 

 

عکاس: محمدجواد ماهر

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت