بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

عملکرد نیروی انتظامی در حوادث اخیر مقتدرانه و هوشمندانه همراه با رأفت بود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عملکرد نیروی انتظامی در حوادث اخیر مقتدرانه و هوشمندانه همراه با رأفت بود

صبح امروز امام جمعه شهرستان قدس بهمراه جمعی از روحانیون به مناسبت هفته وحدت و هفته نیروی انتظامی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

نشست صمیمی امام جمعه شهرستان قدس و جمعی از روحانیون با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی با هدف تقدیر و تشکر و عرض خداقوت به فرماندهی و تمام نیروهای مجاهد انتظامی، اعلام کرد و گفت: ما در طول سال امنیت و آسایش، کار و زندگی مان را مرهون مجاهدت های آشکار و خاموش سربازان امام زمان از مجموعه نیروهای امنیتی، اطلاعاتی، سپاه عزیز و به ویژه نیروی انتظامی قهرمان هستیم.

وی افزود: نیروی انتظامی مظهر اقتدار، امنیت و آسایش پایدار ماست و در این حوادث اخیر نیز نیروی انتظامی با اقتدار توأم با رأفت و مردم داری ظاهر شده و به فضل الهی دشمن به نتیجه نخواهد رسید و مردم عزیز ما سربازان و حافظان امنیت خود را دوست دارند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت