بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

عیادت امام جمعه شهرستان قدس از کودک معلول

امام جمعه شهرستان قدس به منزل کودک معلول در محمدآباد رفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،در پی انتشار خبری در خصوص کودک معلول در محمدآباد، امام جمعه شهرستان قدس بهمراه معاون فرماندار و رییس اداره بهزیستی به منزل آنها رفتند.

در این دیدار با توجه به عدم عضویت کودک معلول در بهزیستی مقرر گردید تا با تحت پوشش قرار گرفتن این کودک و استفاده از بیمه جهت معالجه به بیمارستان معرفی گردد.

همچنین کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای کسب و کار سرپرست خانوار اقداماتی را اتخاذ نمود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت