بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

فرهنگ رضوی در دهه کرامت شهرقدس الگوسازی می شود

دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت شهرقدس از برگزاری برنامه های ویژه دهه کرامت جهت تقویت، ترویج و الگوسازی اخلاق و سیره رضوی در ادارات، مدارس و نهادهای فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،جلسه ستاد گرامیداشت دهه کرامت شهرستان قدس با حضور امام جمعه، فرماندار، دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت و جمعی از مسوولان شهرستان قدس همراه با پخش صلوات خاصه در دفتر امام جمعه تشکیل شد.

حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرقدس ضمن قدردانی از فعالیت های کانون های خدمت رضوی شهرستان در ایام سال و برنامه های اجرایی دهه کرامت در سال های گذشته با همکاری ادارات، مساجد و هیئات اظهار کرد: خادمیاران رضوی پیوند معنوی بین مردم و امام رضا(ع) ایجاد کرده و دهه کرامت برکاتی همراه داشته و لازم است کارهای اثرگذار و ماندگار برای اقشار مختلف مردم به خصوص نیازمندان انجام شود.

وی گفت: ترویج فرهنگ کرامت رضوی و الگوسازی از اهداف مهم برنامه ها بوده و باید مباحثی مانند اخلاق، رفتار و گفتار کریمانه در جامعه تبیین شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت